אודות קבוצת CHIC HLAVIN

חברת CHIC נוסדה בשנת 1987 והתבססה בשוק הישראלי כחברה מובילה דינמית וצעירה בתחום הלקים, מוצרי ים המלח, מוצרי הגנה מהשמש ועוד… חברת חלאבין ,אשר נוסדה בשנת 1974 והיא מהחברות הוותיקות והידועות בישראל, היא חברה ישראלית שהפכה בינלאומית בזכות פיתוח מדעי פורץ דרך לטיפול ונטרול ריחות גוף ובזכות מתן פתרונות מתקדמים ויעילים בטיפוח העור. חלאבין מתחייבת לאיכות ללא פשרות ומקפידה שמוצריה יפעלו ביעילות ובהרמוניה מושלמת עם הגוף מבלי לשבש את תפקודו הטבעי. בשנת 2016 רכשה חברת שיק את פעילות חברת חלאבין, מהלך שהוביל להקמתה של קבוצת שיק-חלאבין מהחברות החזקות והצומחות בשוק הקוסמטיקה הישראלית.
הקבוצה מציעה מגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה תחת המותגים שלה וכפרייבט לייבל: מוצרי טיפוח אנטי- אייג’ינג חדשניים, דאודורנטים ארוכי טווח , מוצרים אורגניים וטבעיים, מוצרי ים-המלח מקוריים, לקים אופנתיים, מוצרי הגנה מהשמש ועוד. קבוצת שיק-חלאבין מתהדרת בצוות מחקר ופיתוח מהשורה הראשונה שאחראי על שורת פיתוחים והמצאות ייחודיים. לקבוצה מפעל בשטח של 6,500 מ”ר, בעל יכולת ייצור מרשימה המשלב ציוד מתקדם והפועל על פי תקני איכות קפדניים ובסטנדרטים אירופאים ואמריקאים. מוצרי הקבוצה נמכרים באלפי נקודות בישראל וביותר מ-55 מדינות ברחבי העולם.

ניסיון וחדשנות

תשובה מוחלטת לשוק דינמי וטרנדים משתנים

מחלקת המחקר והפיתוח של קבוצת שיק-חלאבין הינה בעלת ניסיון של למעלה מארבעה עשורים בפיתוח מוצרים איכותיים וחדשניים בסטנדרט בינלאומי. המחלקה שוקדת על פיתוח פתרונות יצירתיים המבוססים על הבנת התנהגות הצרכנים והבנת דרישות השוק המשתנות.

המחלקה אחראית על שורת המצאות פורצות דרך בתחום תעשיית הקוסמטיקה שיעילותם הוכחה בניסויים קליניים ומעבדתיים וכן עוסקת בפיתוח מותגי החברה ובפיתוח עבור לקוחות (PRIVATE LABEL) תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובמרכיבים פעילים איכותיים.

אנשי מקצוע וכימאים מהשורה הראשונה, ידע מדעי נרחב, ניסיון שנצבר לאורך שנים, יכולת יצירתיות מרשימה ושמירה על איכות ללא פשרות הם שהובילו את חטיבת המחקר ופיתוח שלנו למעמדה כמובילה בשוק הקוסמטיקה בישראל.

  • ניסיון רב וידע נצבר בפיתוח מוצרים ייחודים ובקטגוריות מגוונות
  • גמישות, יכולת תגובה מהירה ופתרונות איכותיים
  • חומרי גלם איכותיים וידידותיים לסביבה ולאדם
  • שימוש בטכנולוגיות מתקדמות
  • עמידה בתנאי הרגולציה הישראלית והעולמית
  • פיתוחים חדשניים שאינם משלבים ניסויים בבעלי חיים

אמינות, דיוק ואיכות

פעילות החברה מתרכזת במתקן ייצור חדשני במרכז הארץ

מתקני החברה ממוקמים ביבנה, משתרעים על פני שטח של כ- 6,500 מ”ר ובהם מתקן ייצור, מילוי ואריזה, מעבדה, מחסנים, מרכז הפצה, משרדי הנהלה ומוזיאון להיסטוריית הקוסמטיקה.

מפעל קבוצת שיק חלאבין פועל על פי תקני איכות ISO 22716:2007(GMP), ISO 9001:2015, ISO13485 (Medical Device) בסטנדרטים אירופאיים ואמריקאים הגבוהים בעולם וברישיון משרד הבריאות הישראלי. תהליכי הייצור והמילוי כוללים בקרת איכות קפדנית בכל שלב ותחת תנאי יצור נאותים, על מנת להבטיח ללקוחותיה איכות מעולה וללא פשרות. אנשי החברה מתעדים ומתחקרים עצמם בשגרה ואנשיה עושים ימים כלילות לצורך שיפור מתמיד.

לקבוצת שיק-חלאבין יכולות ייצור של מגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה. יכולות אלה פותחו ונחקרו במהלך 44 שנות הפעילות של הקבוצה. מוצרי החברה כוללים מוצרי טיפוח לפנים, לגוף ולשיער, צבעי שיער, מוצרי ספא, בישום, איפור, מוצרי טיפוח לציפורניים ולק לציפורניים, מוצרים אורגנים, מוצרי ים המלח, מוצרי תינוקות, דיאודורנטים, מוצרי דפילציה, טואלטיקה, מוצרי הגנה מהשמש ועוד.

  • תווי איכות מקומיים ובינלאומיים כגון: ISO,GMP, Medical device ,Golden mark, Dead Sea certificate ועוד
  • מורשים על ידי משרד הבריאות הישראלי, ורגולציות נוספות ברחבי העולם
  • מעבדת איכות לבדיקת מיקרוביולוגיה, יציבות, PH ובדיקות נוספות
  • הכשרת צוותים ושימת דגש לנושא האיכות

“Unless you have 100% costumer satisfaction... you must improve.”

(Horst Schulze, Ritz Carlton)

מרעיון למציאות

בעת יצירת מותג פרטי ישנם פרמטרים רבים שצריכים להילקח בחשבון – תנו לנו לעזור לכם!

מותגים פרטיים (Private Label) הולכים ומתחזקים בשנים האחרונות בארץ ובעולם. בעת יצירת מותג פרטי ישנם משתנים רבים אשר צריכים להילקח בחשבון. מחשבה של “מהיכן מתחילים”?! עוברת בראש של כל המעוניין בהקמת מותג פרטי בין אם מדובר בבעלי מותגים, בקמעונאיים ממגוון תעשיות או ביזם בעל רעיון. 

אנשי המקצוע של קבוצת שיק-חלאבין בעלי ניסיון רב השנים בתחום, ישמחו ללוות אתכם בהגשמת הרעיון לכדי ביצוע ולאפשר לכם להתרכז בהקמת המותג, בשיווק ובמכירות עצמן. 

קבוצת שיק-חלאבין מקפידה להעסיק אנשי מקצוע וכימאים מהשורה הראשונה, המלווים את הלקוח המעוניין לפתח מותג פרטי, לאורך כל שלבי התהליך – משלב הרעיון ועד שלב קבלת המוצר המוגמר.

“Some painters transform the sun into a yellow spot, others transform a yellow spot into the sun.”

(Pablo Picasso)

הלקוח – בראש סדר העדיפויות שלנו

קיצור המרחק בין היצרן לבין הצרכן

לקבוצת שיק-חלאבין מערך פנים ארגוני המתמחה בתחום השיווק, המכירות וההפצה לשוק המקומי. על מנת להבין את הצרכן, התנהגותו וצרכיו ולהתאים עבורו מוצרים לצרכים קיימים ועתידיים, מחלקת השיווק של הקבוצה פועלת בשיתוף פעולה מלא עם מחלקת המכירות.

אנשי המכירות שלנו נותנים מענה לכלל לקוחות שיק-חלאבין ומנסים להתאים לכל לקוח ולקוח את סל המוצרים המתאימים לו על פי ניסיונם והיכרותם עם השוק. מערכת ההפצה של קבוצת שיק-חלאבין מפיצה למעל 1,200 נקודות מכירה ברחבי הארץ ביניהן רשתות הפארם, חנויות קוסמטיקה, פרפומריות, בתי מרקחת ועוד. 

אנו מאמינים שמוצרים מעולים יחד עם שירות אישי, אמין ולאורך שנים יביא לשביעות רצון הלקוחות היקרים שלנו.

המחלקה הבינלאומית שלנו עוסקת בפיתוח שווקים חדשים, וכן בהרחבה ובהעמקת הפעילות הבינלאומית עם לקוחות קיימים. אנו עובדים בעיקר באופן ישיר מול רשתות ומול מפיצים במדינות היעד, כאשר לכל לקוח – ארסנל הסדרות והמוצרים המתאימים לאופיו ולפרופיל לקוחותיו.

CHIC - הרבה יותר מלקים

הצטרפו לחוויה!

מלבד מותג הלקים המוביל והאהוב, שיק מפיצה ללקוחותיה האהובים בארץ ובעולם מגוון סדרות, חלקם תחת שם המותג CHIC וחלקם תחת שמות מותג אחרים ובמגוון רחב של קטגוריות. מגוון הסדרות השונות מאופיין בשילוב בין איכות מעולה, אלגנטיות, סגנון ומחירים שווים לכל כיס. 

אנו מרגישים שנפלה בידנו הזכות לחלוק עם קהל הלקוחות הנאמן שלנו את התשוקה שלנו לעולם היופי, למתן מענה לצרכים השונים של כל מגדר וגיל. בשווקים הבינלאומיים ניתן לחלק את הסדרות השונות שלנו לשני סוגים עיקריים. הסוג הראשון כולל סדרות המיועדות לשווקים הבינלאומיים בלבד ומבוססות על חומרים ייחודיים ותוצרת מקומית כגון: מינרלים מים המלח, צמחי מרפא, תמרים, צמחי הגליל, קקטוסים, שמני זית, פירות וירקות מקומיים ועוד. 

הסוג השני כולל סדרות שהוכיחו עצמן בשוק המקומי והותאמו לדרישות השווקים הבינלאומיים יחד עם צוות המו”פ שלנו. הסדרות כוללות מוצרי ציפורניים, מוצרי הגנה מהשמש, מוצרי תינוקות, דיאודורנטים, מוצרי איפור ועוד.

חלאבין, חברה כחול לבן פורצת דרך

מחויבות לאיכות, יעילות ובריאות הפכו את חלאבין למותג מוביל

חלאבין – חברה ישראלית שהפכה בינלאומית בזכות פיתוח מדעי פורץ דרך לטיפול ונטרול ריחות גוף ובזכות מתן פתרונות מתקדמים ויעילים בטיפוח העור, חלקם בשיתוף עם רופאי עור מובילים בארץ ובעולם.

חלאבין מתחייבת לאיכות ללא פשרות ומקפידה שמוצריה יפעלו ביעילות ובהרמוניה מושלמת עם הגוף מבלי לשבש את תפקודו הטבעי. על בסיס מחויבות זו פותחו מוצרי הפנים והגוף של חלאבין, הנותנים מענה למגוון מצבי עור ולשלבי חיים שונים, והדיאודורנטים של חלאבין, הידועים בכל העולם.

הדיאודורנטים היחודיים מנטרלים את ריח הזיעה ביעילות עד 7 ימים מבלי לחסום את הנקבוביות, ללא אלומיניום, אלכוהול או פרבנים ומעושרים בתמציות צמחים המגנים על העור. חלאבין ממשיכה לחקור ולפתח מוצרים ייחודיים לרווחת לקוחותינו המרוצים והנאמנים זה יותר מארבעה עשורים.

מוצרי חלאבין נמכרים בשוק המקומי בכל רשתות הפארם, בתי המרקחת והפרפומריות, וכמו כן ביפן, ארה”ב, אנגליה, סין, שוויץ, קנדה ועוד

“Sometimes the questions are complicated and the answers are simple.”​

(Dr. Seuss)

Enter your search & hit enter