דאודורנטים של חלאבין

הדאודורנטים של חלאבין

הגנה עד 7 ימים מפני ריחות זיעה ללא שיבוש התפקוד הטבעי של הגוף

השימוש בדאודורנטים הוא חלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח שלנו. כולנו רוצים להריח טוב. קצב החיים המודרני והלא מתפשר שלנו מחייב שימוש בדאודורנטים אמינים ויעילים, שיספקו הגנה מושלמת מפני ריח זיעה לאורך זמן ובכל מצב, ובה בעת ישתלבו באורח החיים הבריא שאנו שואפים אליו.

הדאודורנטים של חלאבין מספקים הגנה מפני ריח הזיעה מבלי לשבש את תהליך ההזעה עצמו החיוני לגוף , באמצעותו מפריש הגוף רעלים ומווסת את הטמפרטורה שלו.

מגוון הדאודורנט של חלאבין פותח במיוחד כך שיעבוד בהרמוניה מלאה עם הגוף ללא הבדל גיל, מגדר או אורח חיים. יעילות הדאודורנטים הוכחה בניסויים קליניים במעבדות בארץ ובעולם. נמצא שיעילותם של הרול-און והסטיק עד 72 שעות ויעילות דאודורנט הקרם יכולה להגיע עד 7 ימים!

יעילות הדאודורנטים נמשכת גם לאחר רחצה, שחיה או כל פעילות ספורטיבית אחרת נמרצת ככל שתהיה. בכל מצב תוכלו להיות בטוחים שאתם מוגנים מפני ריח הזיעה מבלי שהופר התפקוד התקין של גופכם!

ללא אלומיניום
ללא אלכוהול
ללא פרבנים

דרך בריאה לטיפול בריח הזיעה

לתת לגוף לפעול כפי שהטבע התכוון שיפעל

בעוד שרוב הדאודורנטים הנמכרים היום הינם אנטיפרספירנטים (חוסמי-זיעה) המכילים מלחי אלומיניום, הסותמים את הנקבוביות והמונעים את הפרשת הזיעה הטבעית החיונית לתפקוד התקין של הגוף, הדאודורנטים של חלאבין אינם מכילים אלומיניום ואינם סותמים את הנקבוביות של העור.

יתרה על כך, הם מכילים מרכיבים פעילים טבעיים, מועשרים בתמציות ובשמנים צמחיים ובפרוביוטיקה לריכוך והגנה על העור, ואינם מכילים פרבנים או אלכוהול.

הם מנטרלים את ריח הזיעה על ידי נטרול החיידקים גורמי הריח. הגוף ממשיך לפעול כפי שהטבע התכוון שיפעל והרעלים אינם כלואים בגוף אלא מופרשים בצורה טבעית בתהליך ההזעה.

דאודורנט טבעי

מגוון הדאודורנטים של חלאבין

מגוון רחב במיוחד המתאים לכולם – כל אחד יכול לבחור את הדאודורנט המתאים לו

דאודורנט קרם חלאבין

מגוון הדאודורנטים של חלאבין רחב מאוד וכולל דאודורנטים מסוגים שונים: קרם, סטיק רול-און, ספריי ומגבונים. חלקם מבושמים, חלקם ללא ריח כלל, הם בעלי טווח יעילות משתנה, אבל כולם מבוססים על מנגנון פעולה ייחודי פורץ דרך לטיפול בריח הזיעה. מנגנון המטפל בגורם לריח הלא נעים – החיידקים! ריח הזיעה הוא תוצר לוואי של פעילות החיידקים על פני העור והדאודורנטים של חלאבין מנטרלים פעילות זו אבל לא משבשים את תהליך ההזעה החיוני לגוף.

מגוון הדאודורנטים של חלאבין כולל:

  • דאודורנט קרם (לבית השחי / לכפות הרגליים) – יעיל עד 7 ימים!
  • דאודורנט רון-און – יעיל עד 72/48 שעות
  • דאודורנט ספריי – הגנה ל- 24 שעות
  • דאודורנט במגבונים – מגבון דאודורנט יעיל, זמין תמיד בכל מצב

חזון שהקדים את זמנו

רעיון מהפכני שהפך את הדאודורנטים של חלאבין למותג בינלאומי כבר יותר מארבעים שנה

הדרך הייחודית של חלאבין – טיפול בגורמי ריח הזיעה, נולדה ברוסיה בתקופת מלחמת העולם השנייה ואין ספק שהקדימה את זמנה וחזתה את ההתפתחויות והמגמות העכשוויות בעולם. הדאודורנטים של חלאבין – המכילים רכיבים טבעיים ואינם מכילים אלומיניום, אלכוהול או פרבנים, המונעים ריח זיעה מבלי לשבש את התפקוד הטבעי של הגוף – מתאימים בדיוק למגמות ההולכות וגדלות למוצרים על בסיס טבעי ולאורח חיים בריא יותר ואחראי יותר.
המגמות העולמיות האלו סללו את הדרך להצלחה השיווקית ההולכת וגדלה הנמשכת כבר יותר מארבעים שנה. הדאודורנטים של חלאבין , הנמכרים בכל רשתות הפארם, בתי המרקחת והפרפומריות הנבחרות בישראל, הפכו למותג בינלאומי הנמכר שנים רבות ביפן, ארה”ב, סין, שוויץ, אנגליה ועוד…

זוג מאושר

הדאודורנטים של חלאבין

הגנה עד 7 ימים מפני ריחות זיעה ללא שיבוש התפקוד הטבעי של הגוף

בדיקת מוצר קוסמטיקה

אפקטיביות של דאודורנט נמדדת ביכולתו לעמוד באתגרים שמציבים תנאים קיצוניים. בעיצומה של מלחמת העולם השנייה פנה הצבא הסובייטי למייסד חלאבין בבקשה מיוחדת: לפתח עבור חייליו ,הנלחמים בחזית בתנאים קשים ביותר, דאודורנט שילחם בריחות הקשים ושיהיה יעיל לאורך זמן . התוצאה פורמולה מהפכנית המתמקדת ,במקום בהסוואת הריח , בנטרול החיידקים הגורמים לריח, והמאריכה את משך יעילות הדאודורנט עד 7 ימים לשימוש – הרבה, הרבה יותר מכל מוצר דאודורנטי מסחרי אחר! הפורמולה שפותחה עובדת באופן מושלם עם הגוף ולא משבשת תהליכים טבעיים כמו הפרשת רעלים וקירור הגוף ע”י הזיעה. תכונות פנטסטיות אלו הובילו את קרם הדאודורנט של חלאבין (חלאבילין) המבוסס על הפורמולה המהפכנית להיות מוצר הדגל של חלאבין גם כיום!

דאודורנטים של חלאבין איכות ללא פשרות

כי מגיע לך הטוב ביותר

זוג מטייל בטבע

חלאבין מתחייבת לאיכות ללא פשרות ויעידו על כך לקוחותינו המרוצים והנאמנים כבר יותר מארבעים שנה ביפןת ארה”ב, אנגליה, סין, שוויץ, קנדה ובישראל. אל תסתפקו בפחות מהטוב ביותר! יעילות הדאודורנטים של חלאבין הינה חסרת תקדים וללא מתחרים ויכולה להמשך עד ל-7 ימים לשימוש. הדאודורנטים של חלאבין יעילים גם לאחר מקלחת, רחצה בים או בברכה וגם לאחר פעילות פיזית מאומצת. לא רק שהם ללא אלומיניום, ללא אלכוהול וללא פרבנים, הם מעושרים בתמציות צמחים המגנים על העור ומנטרלים את הבקטריות הגורמות לריח הזיעה מבלי לחסום את הנקבוביות. הדאודורנטים שלנו פותחו במיוחד עבורכם כדי שתוכלו להמשיך בשגרת יומכם, בבית, בעבודה, בפעילות ספורטיבית או בטיול בחיק הטבע מבלי להיות מוטרדים מריח זיעה לא נעים. לחלאבין מגוון גדול במיוחד של דודורנטים כל אחד יכול לבחור את הדאודורנט המתאים לו ולהינות מחופש מריח זיעה עד 7 ימים בין שימוש לשימוש כי מגיע לך הטוב ביותר!

ללא אלומיניום
ללא אלכוהול
ללא פרבנים
Enter your search & hit enter